top of page
Green Leaf

Informacje o blogu

Jestem źródłem informacji, służę pomocą i udzielam porad już od wielu lat. 2022 to dla mnie bardzo ważny rok, ponieważ rozwijam się w kierunku harmonijnego leczenia człowieka łącząc ciało i psyche w jedną całość. Współpracuję z lekarzami różnych specjalizacji od ciała, umysłu i duszy. Kieruję na dalsze konsultacje do odpowiednich lekarzy i terapeutów. Piszę o tym, co mnie pasjonuje, jakie myśli pojawiają się w mojej głowie oraz o refleksjach na temat leczenia. DrUrszula.pl istnieje, bo odczuwam potrzebę dzielenia się swoją wiedzą z innymi. 

Ta strona jest dla Was Kochani Pacjenci. Twórzcie ją ze mną, zapraszam. Piszcie co Was interesuje i z jakimi borykacie się problemami zdrowotnymi. Podpowiem Wam, jako lekarz-praktyk zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywam na bieżąco, jak utrzymać swoje tak cenne zdrowie w dobrym stanie. 

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z kardiologii. Piszę także prace naukowe. Jestem przekonana, że medycyna może pomóc, ale tylko w kooperacji lekarza z pacjentem. Od niedawna wkroczyłam na YouTube, aby być jeszcze bliżej pacjentów i razem z Wami tworzyć interesujące filmy.

Zapraszam również do swojego gabinetu. Prowadzę prywatną praktykę lekarską. Jestem klinicystą, pracuję w szpitalu jak i w przychodni, również przyjmuję w swoim gabinecie lekarskim. Współpracuję także z firmą BIOMOL (laboratorium pierwiastków śladowych -> regulacja metabolizmu). Korzystając z wyników ww. laboratorium można ustawić metabolizm każdego pacjenta jak szwajcarski zegarek, pod warunkiem, że pacjent zastosuje wytyczne.Inwestując w zdrowie i wiedzę o nim inwestujesz w siebie! To przecież najważniejsze.

Zapraszam do zakładki Informacje oraz Standardy, które zawierają wiele ciekawych informacji medycznych.

URSZULA PUCZKOWSKA
bottom of page